HK 2016 Trebišov - 15.09.2021 21:22:05

V Humennom vysoká porážka 1:9

Náš jediný gól zaznamenal Tomáš Stríž.

V druhom prípravnom zápase pred novou sezónou sme prehrali v Humennom hladko 1:9. Náš jediný gól zaznamenal Tomáš Stríž. Tréner Šechný sa musel zaobísť bez šiestich hráčov, ktorí by mali byť pre náš tím nosnými. K dispozícii by už ale mali byť v piatok v odvetnom zápase s Humenným (začiatok o 18.30 hod.).

Humenčania, ktorí mali v nohách utorkový predohrávaný zápas prvej ligy v Piešťanoch so SR 18 (1:5), začali prípravný duel lepšie. Už v tretej minúte sa po prihrávkach ruských spoluhráčov Veličkina s Ivanovom presadil Dominik Šimčák. V prvej tretine domáci pridali ešte dva góly, ktoré zaznamenali Maury s Krajňákom. V úvode druhej časti síce Tomáš Stríž znížil, do konca duelu sa ale presadili už iba domáci, ktorí nakoniec vyhrali 9:1. Ich gólovú exhibíciu podčiarkli presnými zásahmi Marek Macko, Vladislav Solomončak, Jakub Prokop, Jaroslav Šiňanský a druhými gólmi Martin Krajňák s Dominikom Šimčákom.

HC 19 Humenné – HK 2016 Trebišov 9:1 (3:0, 1:1, 5:0)
Vylúčení: 2:6. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Pavlotty – Vall, Tomáš.
HC 19: Balogáč – Pichnarčík, Maury, Ondrej, Michal Štec, Lopuchovský, Ivanov – Markuš, Prokop, Macko – Horvát, Krajňák, Borov – Solomončak, Šimčák, Veličkin – Farkaš, Šiňanský.
HK 2016: Spodniak – Hopkovič, Š. Stríž, Kobeľa, Šulof, Mihalčík – T. Stríž, Bojkun, Čopák – Majerník, Marcinko, Kubus – Béreš, Šikora, Kenderka.